Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini wymaga dłuższej pracy naszego lasera. Zabieg depilacji tych partii ciała trwa około 30 minut w przypadku głębokiego bikini oraz 15 minut przy linii bikini. W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg prowadzony jest przy użyciu dużej głowicy lasera LightSheer DESIRE oraz małej ET. Nie ulega wątpliwości, iż strefy intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg może być bardziej odczuwalny, jednakże zależy to od indywidualnej odporności Klienta na ból.

Depilacja francuska (linia bikini)
Depilacja intymna francuska to metoda dla kobiet, które cenią sobie naturalny lecz estetyczny wygląd. Jest to najpłytsza forma depilacji. Włoski usuwane są z boków wzgórka łonowego i pachwin. Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych.

Depilacja brazylijska (głębokie bikini)
Podczas zabiegu włoski zostają usunięte z okolic bikini, pachwin, warg sromowych(głębokość zależy od preferencji klientki) oraz z okolic pośladków i pomiędzy nimi. Włosy znajdujące się po środku wzgórka łonowego (nad łechtaczką) zostają przystrzyżone w cienki pasek lub inny kształt.

Depilacja hollywoodzka (głębokie bikini)
Zabieg jest najgłębsza forma depilacji. Owłosienie zostaje usunięte z pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz okolic pośladków. Metoda daje poczucie największego komfortu i estetyki. Depilacja hollywoodzka to usunięcie wszystkich włosków, efektem jest idealnie gładka strefa bikini.
Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:
  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni
Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.


avbox emergency jedynka poziom  koncentrat spraycertyfikat kosmetologia