Depilacja laserowa twarzy

Coraz więcej Pań dotyka problem nadmiernego owłosienia w obszarach nietypowych, tj. wąsik, broda, baki czy szyja. W przypadku kobiet włosy na brodzie  najczęściej pojawiają się z powodu zaburzeń hormonalnych. Usuwając je golarką powodujemy, iż włosy na brodzie odrastają grubsze i gęstsze. Zabieg depilacji laserowej pozwoli trwałe pozbyć się zbędnego owłosienia oraz pozbyć się podrażnień. Zabieg w obszarze twarzy trwa dosłownie chwilę a efekty są już widoczne po 1-szym zabiegu. Metoda laserowa skutecznie usuwa wszystkie włosy, nawet grube i mocne (za wyjątkiem włosów siwych – ze względu na brak barwnika – melaniny).

Włosy na brodzie mężczyzny są normalnym zjawiskiem. Mimo to wielu mężczyzn decyduje się na zabieg depilacji laserowej brody. Broda to miejsce które najczęściej ulega podrażnieniom podczas golenia. Codzienne golenie się powoduje podrażnienia w postaci wrastających włosków, skaleczeń czy uczucia swędzenia. Dlatego też mężczyźni coraz częściej chcąc ułatwić sobie codzienną pielęgnację decydują się na depilację laserową brody. Na efektywność zabiegu ma wpływ kolor włosa i kolor skóry. Im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra tym zabieg jest skuteczniejszy. Najlepiej usuwa się włosy grube i ciemne u osób z jasną karnacją. W przypadku owłosienia na twarzy znaczenie ma także głębokość umieszczenia mieszka włosowego. Jeśli jest on umieszczony za głęboko, światło lasera może do niego nie dotrzeć. Zatem najtruniejsze do usunięcia są włosy na brodzie, ponieważ mieszki są głęboko położone.

depilacja wasika u kobiet
Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:
  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni
Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.


avbox emergency jedynka poziom  koncentrat spraycertyfikat kosmetologia