O firmie

anna duda zdjecieW ELaser-studio skorzystacie Państwo z profesjonalnych zabiegów laserowego usuwania owłosienia medycznym laserem LIGHTSHEER® DESIRE™ firmy Lumenis®. Marka Lumenis cieszy się zaufaniem ogromnej rzeszy zadowolonych klientów.

Obecnie to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na trwałe wyeliminowanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Dzięki zabiegowi pożegnacie problem odrastających włosów i będziecie cieszyć się skórą gładką w dotyku. Do głównych zalet zastosowania lasera w kosmetyce należą doskonałe rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu oraz ich trwałość. Jest to jeden z najbardziej obecnie popularnych, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet zabiegów.

Oprócz zabiegów depilacji laserowej specjalizujemy się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma-Med. Plasma to doskonała alternatywa blefaroplastyki, czyli zabiegu chirurgicznego z użyciem skalpela, mającego na celu korekcję opadających powiek. Plasma-Med to bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już po pierwszym zabiegu! Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plasmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić okolicę oka i nadać świeży wygląd spojrzeniu. Zabieg stosowany jest w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn – wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Wszystkie zabiegi wykonywane są gabinetach kosmetycznych, które z nami współpracują oraz istnieje możliwość dojazdu do klienta i wykonanie zabiegu w domu. Firma gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pełen profesjonalizm podczas trwania zabiegów, jak i w okresie pozabiegowym.

Satysfakcja i zaufanie Klientów są dla nas najważniejsze!

Zapraszamy serdecznie, aby w miłej atmosferze pozbyć się urodowych kompleksów. Bezpłatne konsultacje rozwieją wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.