Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie ELaser-Studio

Przywrócenie skórze zdrowego i młodego wyglądu skóry jest jednym z życzeń, jakie nasi dermatolodzy są w stanie spełnić – wszystko dzięki zabiegowi, którym jest fotoodmładzanie. MeDioStar NeXT to urządzenie, które jest wyposażone w odpowiedni rozmiar plamki świetlnej, dzięki czemu możliwe jest leczenie i odmładzanie każdego rodzaju skóry u pacjenta. Posiada system chłodzenia skóry, dzięki któremu zabieg jest bezpieczny dla naszych pacjentów. Fotoodmładzanie polega na delikatnym podgrzaniu tkanek skóry, co prowadzi do jej pobudzeniu i regeneracji elastyny oraz kolagenu. Wpływa na zwiększenie jędrności skóry, jej kolorytu oraz struktury. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – w naszych salonach jest wykonywany dwiema metodami, dotykową oraz bezdotykową. W celu osiągnięcia jak najlepszych wyników konieczne jest wykonanie trzech-czterech serii w odstępach trzytygodniowych.

Zabieg fotoodmładzania wpływa na:

  • zredukowanie zmarszczek skóry
  • zmniejszenie ilości porów,
  • rozjaśnienie skóry,
  • usuwanie przebarwień,
  • poprawę struktury skóry – jej zagęszczenie oraz ujędrnienie.

Fotoodmładzanie przebieg zabiegu

Fotoodmładzanie jest zabiegiem szybkim. W zależności od obszaru ciała trwa on od 30 do 90 minut. Podczas przeprowadzanego zabiegu, pacjent odczuwa ciepło, może również pojawić się niewielkie pieczenie. Po wykonaniu fotoodmładzania konieczne jest wstrzymanie się od opalania przez okres dwóch tygodni – należy również pamiętać o stosowaniu kremów z wysokim filtrem, które skutecznie ochronią skórę przed szkodliwymi promieniami słońca. Warto także na okres miesiąca wstrzymać się od stosowania kosmetyków, które zawierają w swoim składzie alkohol.

Zabieg fotoodmładzania przeprowadzamy w naszych placówkach, w miejscowościach Racibórz, Rybnik, Katowice, Paniówki, Skoczów, Bieruń i Radlin. W celu poznania pełnej oferty salonu ELaser-Studio oraz samego procesu, jakim jest fotoodmładzanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania oraz pomogą w umówieniu wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.


fotoodmładzanie rybnik raciborz