O firmie

Anna Duda Elaser StudioJestem Anna Duda właścicielka salonu Elaser-studio Beauty. Moja przygoda z laserami zaczęła się 6 lat temu i do dziś ta dziedzina usług laserowych jest moją wielką pasją.

Setki zadowolonych klientów, których obsłużyłam w mojej firmie oraz spektakularne efekty epilacji, foto odmładzania, zabiegów anty-aging wciąż motywują mnie do pracy i rozwoju marki Elaser-studio Beauty. Ja i mój doświadczony zespół nieustannie poszerzamy naszą wiedzę. Po tylu latach w branży beauty możemy pochwalić się wysoką jakością usług i indywidualnym podejściem do każdej osoby, która nas odwiedza. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy na zabiegi.

W naszej ofercie zabiegowej 
najwyższej klasy urządzenia
 
Laser Soprano Titanium

Bezpieczna i trwała depilacja laserowa ciała, która zapewnia gładką i delikatną skórę. Dzięki równoczesnej emisji światła o trzech długości fali, możliwa jest epilacja włosów, dla których zabiegi innymi laserami są nieskuteczne. Głowica lasera ma wbudowany unikalny układ do chłodzenia powierzchni skóry. Dzięki temu końcówka aplikatora chłodzi kontaktowo przed, w trakcie i po emisji impulsu. To sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy niż w przypadku innych laserów.

Laser Mediostar

Laser medyczny diodowy, charakteryzujący się wysoką mocą przeznaczony do stosowania w zabiegach trwałego usuwania owłosienia, fotoodmładzania, przebarwień, trądziku, grzybicy paznokci i zamykania głęboko położonych naczyń.

SKinFrax

Urządzenie RF frakcyjny mikroigłowy za pomocą mikroigiełek przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry. Uzyskuje się w ten sposób efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur.
RF to najnowsza technologia do liftingu skóry oparta na zasadzie działania fali radiowej, która w przypadku metody inwazyjnej dociera do wnętrza skóry za pomocą mikroigiełek.

SZOK TERMICZNY COOL T-SHOCK

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to nowoczesna metoda na niechirurgiczne odchudzenie sylwetki, zmniejszenie cellulitu, a także zwiększenie metabolizmu.
Redukuje cellulit - Cool T-Shock redukuje złogi tłuszczowe, stosując ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych - w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek.
Face Lift - wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Spowoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut.

Hifu 3D Liposonix

Zabieg uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Technologia ta wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. W medycynie estetycznej HIFU pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Lifting twarzy przeprowadzany z wykorzystaniem urządzenia HIFU to nieinwazyjna metoda będąca alternatywą dla zabiegu chirurgicznego. HIFU wykazuje także dobre efekty w ujędrnianiu ciała, dlatego lifting brzucha odznacza się równie wysoką skutecznością.

Satysfakcja i zaufanie Klientów są dla nas najważniejsze!

Zapraszamy serdecznie, aby w miłej atmosferze pozbyć się urodowych kompleksów. Bezpłatne konsultacje rozwieją wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.