O firmie

anna duda rybnikW ELaser-studio skorzystacie Państwo z profesjonalnych zabiegów laserowych wykonywanych medycznym laserem Mediostar Next Pro niemieciej firmy Asclepion. 
Zabiegi laserowe to: depilacja, fotoodmładzanie, przebarwienia, terapia trądziku, zamykanie naczynek i grzybica paznokci. W ELaser-studio oferujemy także jeden z najnowszych zabiegów w kosmetologii - HIFU (lifting twarzy i ciała).

Depilacja laserowa to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na trwałe wyeliminowanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Dzięki zabiegowi pożegnacie problem odrastających włosów i będziecie cieszyć się skórą gładką w dotyku. Do głównych zalet zastosowania lasera w kosmetyce należą doskonałe rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu oraz ich trwałość. Jest to jeden z najbardziej obecnie popularnych, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet zabiegów.

Oprócz zabiegów depilacji laserowej specjalizujemy się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma-Med. Plasma to doskonała alternatywa blefaroplastyki, czyli zabiegu chirurgicznego z użyciem skalpela, mającego na celu korekcję opadających powiek. Plasma-Med to bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już po pierwszym zabiegu! Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plasmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić okolicę oka i nadać świeży wygląd spojrzeniu. Zabieg stosowany jest w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn – wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Nowością są zabiegi pielęgnacyjne KLAPP Cosmetisc z urządzeniem HC Skinshooter.  Zabiegi Klapp są dedykowane dla osób, które chcą mieć spektakularny efekt, a boją się igieł. Mezoterapia bezigłowa z urzadzeniem HC Skinshooter to elektroporacja, która umożliwia głęboką penetrację składników aktywnych w głąb naskórka przy jednoczesnej elektrostymulacji mięśni. Bezbolesny zastrzyk może otworzyć akwaporyny ( kanały nawilżające wewnątrz i na zewnątrz komórki) w warstwie lipidowej i wejść w nią wraz z hydrofilnym serum aktywnym. Dodatni prąd ładuje przy tym dodatnią molekułę substancji czynnej i ją „napuszcza” Jednocześnie naturalna molekuła może wejść w głąb skóry. Wsparciem dla aparatu jest najnowsza linia Clinical Care, będąca zestawem sześciu rodzajów wysoce aktywnych koktajli stworzonych do intensywnej pielęgnacji różnych typów cery i korygowania ich defektów. 

Wszystkie zabiegi wykonywane są gabinetach kosmetycznych, które z nami współpracują oraz istnieje możliwość dojazdu do klienta i wykonanie zabiegu w domu. Firma gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pełen profesjonalizm podczas trwania zabiegów, jak i w okresie pozabiegowym.

Satysfakcja i zaufanie Klientów są dla nas najważniejsze!

Zapraszamy serdecznie, aby w miłej atmosferze pozbyć się urodowych kompleksów. Bezpłatne konsultacje rozwieją wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.