Laser medyczny Mediostar Next Pro


Laser medyczny Mediostar Next Pro jest najnowszą wersją Mediostar Next.
To obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji. Co więcej, dzięki specjalnej głowicy Vas sprawdza się także, jako laser naczyniowy.Z laserem Mediostar Next epilacja włosów bez bólu nigdy nie była jeszcze tak szybka, łatwa i dokładna – niezależnie od koloru włosów, pory roku czy karnacji. Dziś, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, pragną najlepszej jakości lasera do usuwania włosów, który jest bezpieczny i skuteczny. Odpowiedzią na te potrzeby jest Mediostar – innowacyjny laser do zabiegów bezbolesnej epilacji całego ciała, także wrażliwych okolic intymnych. Tworzy on zupełnie nowe standardy epilacji na rynku światowym – posiada nowatorskie rozwiązania, niedostępne w żadnym innym laserze diodowym, takie jak: bezbolesna epilacja przez cały rok, na wszystkich fototypach skóry.

Czym jeszcze odróżnia się ten laser, gdybyśmy go porównali z laserem do depilacji? Na rynku każdy znajdzie dziś niejedno urządzenie do depilacji laserowej. Co ważne w przypadku Mediostar Next – wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt – skraca serię do 4 zabiegów. Z kolei chłodzenie ogniwem Peltier’a 360 stopni, wokół pola roboczego sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest zawsze na najwyższym poziomie. Urządzeń do depilacji laserowej jest wiele, Mediostar to gwiazda wśród laserów do epilacji.

laser medycznmediostar next pro
Mediostar Next Pro to niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu, onychomycosis i trądziku różowatym. Posiadamy także głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, do terapii zmian typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm, naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.