Laser SOPRANO TITANIUM


laser 3d soprano titanium rybnik slask 05Depilacja laserowa wykonywana w naszym gabinecie to najnowocześniejsze podejście do kwestii usuwania zbędnego owłosienia, gdzie na pierwszy plan wysuwa się komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Skuteczność depilacji zależy od kilku czynników, z których najistotniejsze to rodzaj lasera oraz kwalifikacje i doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Kolejna istotna różnica dotyczy możliwości wykonywania depilacji przez cały rok. W przypadku innych laserów opalenizna jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, zatem latem depilacja nie jest wykonywana. Lasery do depilacji stosowane w naszym gabinecie eliminują ten problem (można wykonać depilację laserową już 2-3 tygodnie po opalaniu się), dzięki czemu wykonujemy zabiegi przez cały rok. Jako jedyni w Rybniku oferujemy najnowocześniejszą technologię depilacji laserowej, wykorzystującą synergię działania trzech fal. Laser Soprano Titanium to przełomowa platforma do depilacji, która łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu oraz wysoką skutecznością, jaką zapewnia laser 3D.

Laser 3D korzyści płynące z zastosowania innowacyjnych technologii

Nowa głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi są przez to bardzo szybkie. Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama depilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdzi się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej. Jednocześnie laser SOPRANO TITANIUM odznacza się wysokim poziomem bezpieczeństwa zabiegowego, dzięki czemu nawet w przypadku wykonywania zabiegu na skórze opalonej nie istnieje ryzyko poparzenia czy podrażnienia skóry.

Laser Soprano Titanium posiada ZAAWANSOWANY SYSTEM CHŁODZENIA ICE PLUS™, KTÓRY W SPOSÓB CIĄGŁY CHŁODZI SKÓRĘ I UŁATWIA REGULACJĘ TEMPERATURY PODCZAS ZABIEGU. Dzięki temu depilacja z wykorzystaniem lasera 3D nie powoduje dyskomfortu, a skóra podczas zabiegu nie piecze.

Laser 3D zabiegi depilacji laserowej Rybnik

Do skorzystania z niezawodnej depilacji laserowej Laserem SOPRANO TITANIUM zachęcamy Klientki oraz Klientów z terenu Rybnika.