Wynajem lasera MedioStar NeXT Pro

Szeroka oferta zabiegów i nowoczesny sprzęt to czynniki, które w największym stopniu zachęcają klientów do korzystania z usług salonów kosmetycznych. Ogromne inwestycje, jakich wymaga zapewnienie specjalistycznego wyposażenia, nie są jednak dostępne dla każdego biznesu. Dlatego korzystnym rozwiązaniem jest wynajem lasera proponowany przez naszą firmę. To usługa, która pozwala przy niewielkich kosztach zapewnić klientom dostęp do nowoczesnych zabiegów. Nasza atrakcyjna oferta obejmuje elastyczne opcje wynajmu, dzięki czemu zapewnia maksymalną wygodę i szerokie korzyści dla Twojego gabinetu.

Dzięki nam: 

  • Zwiększysz zyski swojego salonu 
  • Zyskasz nowych klientów 
  • Uatrakcyjnisz ofertę salonu 
Asclepion to niemiecka marka przodująca na europejskim rynku laserów medycznych. Najwyższa jakość i doświadczenie to wyróżniające cechy tej firmy. Laser diodowy MeDioStar NeXT to bezkonkurencyjny laser medyczny do trwałego usuwania owłosienia. Laser dodatkowo posiada funkcję fotoodmładzania skóry (ujędrnianie, rozjaśnianie przebarwień), terapię zmian trądzikowych oraz terapię grzybiczną paznokci. MedioStar NeXT jest niezwykle szybkim i skutecznym urządzeniem, który można stosować przez CAŁY ROK!!

Wynajem lasera to więc usługa, dzięki której praca w Twoim salonie nie ustaje!

W ramach współpracy uzgadniamy określony dzień miesiąca. Wynajem lasera możliwy jest w jednej z dwóch opcji:

  • z pracownikiem (doświadczona osoba z certyfikatem) - za wykonane zabiegi otrzymają Państwo wynagrodzenie prowizyjne 30%.
  • sam laser za 1200 zł na dzień / oferta wypożyczenia lasera na dzień obejmuje do 10 godzin pracy lasera bez limitu impulsów.


Dowozimy sprzęt własnym transportem
- do 50 km dowóz lasera gratis, powyżej 50 km- doliczamy koszty transportu


Zapraszam do współpracy salony, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o usługi depilacji laserowej. Nr tel: 609 134 344

Proponujemy wynajem lasera najwyższej klasy, który doda każdemu salonowi prestiżu i pozwoli pozyskać nową klientelę. Dostarczany przez nas sprzęt jest zawsze w pełni sprawny i przygotowany do natychmiastowej pracy. Obsługujemy Śląsk, współpracując z salonami z całego regionu.

GŁÓWNE KORZYŚCI :
  • wysokie zyski generowane przez gabinet niskim nakładem pracy i materiałów ( 30% od zabiegu, możliwość negocjacji w przypadku dużej ilości pacjentów)
  • krótki czas zabiegów i minimalne ryzyko zabiegowe,
  • prestiżowa usługa poszerzająca Państwa ofertę,
  • pozyskiwanie nowych klientów (ogromne zainteresowanie tego typu zabiegami jak i skuteczność laserów)
  • bez nakładów finansowych Twój salon może pozyskać dodatkowe źródło dochodu, oraz poprzez rozwinięcie oferty poszerzyć grono swoich klientów.
Zapraszamy do współpracy zainteresowane salony. Nr tel: 609 134 344