Usuwanie blizn

Blizny to efekt gojenia się ran. W związku z tym, że bywają rozległe i widoczne, stanową często problem estetyczny, który może zaburzyć poczucie własnej wartości. Dlatego w naszym gabinecie przeprowadzamy usuwanie blizn z wykorzystaniem nieinwazyjnej metody laserowej. W przeciwieństwie do operacyjnego usuwania blizn, laser jest bezpieczny, nie stwarza ryzyka powikłań oraz wykazuje się dużą skutecznością.

Jeżeli interesuje Cię laserowe usuwanie blizn z twarzy i ciała, umów się na zabieg w naszym salonie, który mieści się na terenie miasta Rybnik.

Usuwanie blizn

usuwanie blizn Rybnik

Bez względu na podłoże powstałych blizn, laser diodowy poradzi sobie z większością ubytków skóry powstałych w wyniku urazu. Usuwanie blizn przy użyciu lasera to metoda całkowicie bezbolesna, która nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji oraz przeprowadzania zabiegów operacyjnych.

Usuwanie blizn wykonuje się za pomocą lasera frakcyjnego, który trafia do głębszych warstw skóry, stymulując tkankę do tworzenia nowej, zdrowej warstwy. Zabieg laserowy wykazuje dużą skuteczność w przypadku blizn pooperacyjnych, potrądzikowych i pourazowych, dlatego znajduje wszechstronne zastosowanie w medycynie estetycznej.

Usuwanie blizn przy pomocy głowicy lasera jest polecane osobom, które oczekują trwałych i widocznych efektów, jednak nie chcą ingerencji skalpela. Przeprowadzając usuwanie blizn, dbamy o komfort naszych klientów, aby stworzyć najbardziej intymne warunki do wykonywanych zabiegów laserowych.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których przekażemy niezbędne informacje na temat naszych zabiegów i określimy, jakie rezultaty może dać usuwanie blizn z wykorzystaniem najlepszego urządzenia na Twojej skórze.